Довжина прямокутника 6см,а ширина становить 2/3 довжини. Яка ширина прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Никита.

Ответ:

6÷3=2-це є 1/3 ширини

отже 2/3 2+2=4

Пошаговое объяснение:

4см ширина прямокутника