Скільки цілих чисел на координатній прямій між числами -27 і 24 Знайти їх суму дам 30 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Арзямова Ангелина.

Відповідь:

якщо не рахувати 0, то цілих чисел буде 51 (27+24=51)

сума буде дорівнювати -78,
оскільки сума всіх чисел від 0 до +24 і від 0 до -24 дорівнюють 0, то беремо лише наступні:

-25+(-26)+(-27)=-25-26-27=-78