Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії (an) якщо а1=0,8, d1=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

Ответ:

24,8

Пошаговое объяснение:

Sn=\frac{a1(d^{n} -1) }{d-1} \\ S5=\frac{0,8(32-1)}{2-1}=  24,8