два потяги виїхали назустріч один одному та зустрілися через 6 годин. Яка відстань між станціями,

якщо швидкість одного потяга 49,7 км/год, а іншого -54,9 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицкая Ангелина.

Ответ:

627,6 км

Пошаговое объяснение:

49,7+54,9=104,6 (км/год)  швидкість зближення

104,6*6=627,6 (км) відстань між станціями