На прогулянку вийшло 16 дiвчаток, а хлопчиків у 2 рази менше. Скільки всього дітей вийшло на

прогулянку? помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенников Стёпа.

1) 16:2 = 8 - хлопрчикiв

2) 16 +8= 24 - всього

Отвечает Митяев Митя.

Ответ:

1) 16÷2=8(дітей) - хлопчиків

2) 16+8=24(дітей) - всього

Відповідь: 24 дітей