Спростити вираз і знайти його значення 1) 0,5а×20b,якщо а=4; b=6,82) 0,25x×0,4y,якщо х=1,2;

у=0,33)4m×0,5n,якщо m=0,22; n=1004)0,8a×12,5b,якщо а=0,58; b=0,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Дава.

1) 2*136=272
2) 0,3*0,12=0,036
3) 0,88*50=44
4) 0,464*1,25=0,58