Марійка задумала число. Подвоєна різниця цього числа і 5,2 дорівнює сумі числа -24,4 та чверті

задуманого числа. Знайти задумане число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Sharipova Dil'naz.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Юрьева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

Четверть задуманного числа = 1/4х = 0,25х

2(х - 5,2) = -24,4 + 0,25х

2х - 10,4 = -24,4 + 0,25х

2х - 0,25х = -24,4 + 10,4

1,75х = -14

х = -14 : 1,75

х = -8