Обчислити зручним способом 0,25•3,67•0,4 допоможіть мені його рішити будь ласка дам 12 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенин Артем.

Ответ:

0,367

Пошаговое объяснение:

0,25*0,4*3,67=0,1*3,67=0,367

Отвечает Кузин Арсений.

Ответ:

0,25*3,67*0,4= (0,25*0,4)*3,67=0,1*3,67=0,367