Допоможіть будь ласка! Швидкість човна за течією річки дорівнює 27,1 км/год, в власна швидкість

човна- 25,7 км/год. Знайди швидкість човна проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Відповідь:

1)27,1 - 25,7 = 1,4 (км/год) - швидкість течії

2)25,7 - 1,4 = 24,3 (км/год) - швидкість човна проти течії

Отвечает Иванов Сережа.

Ответ:

давно проходили тему но вроде 24.3