Виділити цілу і дробову частину 116/4; 36/3; 37/5; 125/7; 512/10; 49/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Пелгонен Оля.

Ответ:

не впевненна, але здається буде саме так


Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:

нижче.

Пошаговое объяснение:

116/4=29;

36/3=12

37/5=7(2/5)

125/7=17(6/7)

512/10=51(2/10)=51(1/5)

49/7=7.