на першому складі було 80т моркви, а на другому-- 65т. Після того як з першого складу перевезли до

другого декілька тонн моркви, на обох складах моркви стало порівно, Скільки тонн моркви привезли.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.
1. 80 + 65 = 145т — на двох складах разом.
2. 145 : 2 = 72.5т — стало на кожному складі після перевезення.
3. 72.5 - 65 = 7.5т — мореви перевезли з першого складу на другий
Отвечает Слепчевич Вика.
Ответ:
7, 5 тонн моркови перевезли
Пошаговое объяснение:
В первом на 15 тонн больше, т.к 80-65=15. Следовательно 15:2=7,5 тонн