1094. Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки 1) 2/3(-3/8х+6)-3/7(28-7/12х)


Ответы на вопрос

Отвечает Шумских Серёга.

Ответ:

2/3(-3/8х+6)-3/7(28-7/12х)=-1/4х+4-12+1/4х=-8