Площа паралелограма — 100см2, а його периметр — 52 см. Висота, проведена до однієї з його сторін, у

4 рази менше, ніж ця сторона. Обчисли:

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

Хай буде h=х висота, то сторона до якой проведена висота a=4х

Формула площі паралелограму буде S=ah, тобто  ми отримуємо рівняння

4х×х=100

4х²=100

х²=25

х=±√25=±5

але висота не може бути від'ємной, тобто висота h=5 см,тоді строна а=5×4=20 см. Другу сторону знайдемо , використовуючи формулу периметру

P=2(a+b) ⇒ b=P/2 - a=52÷2 - 20 =6 см

Відповідь: а=20 см i b=6 см