Завдання 5 (2 б) Задайте формулою яку-небудь лінійну функцію, яка проходить через точку А(1; 2)

(описати, як її отримали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Яна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

загальний вигляд лінійної функції у=ах+b

A(1 ; 2)

2=a×1+b

a=1, b=1 у=х+1

a=2, b=0 у=2х

a=-2 , b=4 у=-2х+4

й тд

треба знайти пару а та b, щоб рівняння було істинне