Знайти найбільше і найменше значення функції у=(f) на вказаному проміжку . б)

у(х)=2х³+3х²-12х+1;[0;3] НАДО СРОЧНО И ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ. БУДУ БЛАГОДАРНА​

Ответы на вопрос

Отвечает Айтжанов Адилет.

Ответ:

y'(x)=6x^2+6x-12

y'=0

x^2+x-2=0

x1=-2

x2=1

y(0)=1

y(1)=2+3-12+1=-6 minimum

y(3)=54+27-36+1=46 maximum