За 6 зошитів і 4 ручки заплатили 52 грн. Скільки коштує зошитів і скільки ручка якщо зошит дешевший

від ручки на 50 к.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Александра.

Ответ:

1 зошит =32 коп

1 ручка 82 коп

Пошаговое объяснение:

1) 6х+4(х+50)=520(коп)

6х+4х+200= 520

10х=520-200

10х=320

х=32

2) 32+50=82