Радіус першого кола дорівнює 1 м 6 дм, а радіус другого у 3 рази більший. Чому дорівнює діаметр

другого кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

96дм=9.6м

Пошаговое объяснение:

1м6дм=16дм

1) 16*3=48(дм) - радиус 2 кола

2) d=2*R; d=2*48=96(дм) - диаметр 2 кола

Отвечает Афанасьева Люда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1м 6дм = 16дм

1) 16 * 3 = 48 (дм) - радиус 2 окружности

2) D = 2R

48 * 2 = 96 (дм) = 9м 6дм - диаметр 2 окружности