Знайдіть площу квадрата , периметир якого дорівнює 12,8 см СРОООЧНОООО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Лиза.

Ответ:

площа квадрата шукається за формулою S=a^2= а*а тому S нашого квадрату = 12.8*12.8= 163,84 см^2

Отвечает Хоменко Даша.

Ответ:

12.8 ÷ 4 = 3.2

3.2 × 3.2 = 10.24