Знайдіть число якщо 1/2 2/3 8/9 24/26 його дорівнюють 48 Помогитееее​


Ответы на вопрос

Отвечает Смоленцева Мадина.

Щоб знайти число за його дробом, потрібно на цей дріб поділити число, яке йому відповідає.

48 : 1/2 = 48 · 2/1 = 96;

48 : 2/3 = 48 · 3/2 = 24 · 3 = 72;

48 : 8/9 = 48 · 9/8 = 6 · 9 = 54;

48 : 24/26 = 48 · 26/24 = 2 · 26 = 52.