Знайди значення кожного виразу зі змінною 5647•c+24 139, якщо c=4


Ответы на вопрос

Отвечает Баканин Тимофей.

Ответ:

5647•c+24139= (5647•c(4))+ 24139=

22588 + 24139= 46727