Два автомобілі перебувають на відстані 4395м один від одного. Одночасно вони починають рухатися у

протилежних напрямках зі швидкостями 560м/хв і 712 м/хв. Якою буде відстань між ними через 3 хвилини?

Ответы на вопрос

Отвечает Дамэнко Кричун.

Ответ:

1)S1=560*3=1680 м

2)S2=712*3=2136 м

3)4395+1680+2136=8211 м

Відповідь: відстань між автомобілями через 3 хвилини - 8211 м

Пошаговое объяснение: