Площа прямокутника дорівнює площі квадрата зі стороною 2,4 см. Довжина прямокутника дорівнює 3,6

см. Знайди периметр прямокутника. треба умова,приклади,відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Даниил.

1)2,4×2,4=5,76

2)5,76÷3,6=1,6

3)(3,6+1,6)×2=10,4