Знайдіть швидкість, з якою рухається автомобіль, якщо за 4,5 год він проїхав 252 км. помогите

пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Абумуслимов Ислам.

Відповідь:

56 км/год

Покрокове пояснення:

V=S/t    56 км/год = 252:4.5

Отвечает Талгатова Алина.

Ответ:

По формуле V = S/t находим скорость – V = 252/4,5 = 56 км/ч

Пошаговое объяснение:

Надеюсь, помогла