марія купила 7 кг огурків і 3 кг помідорів, заплативши за все 135 грн. 1 кг огірків на 15 грн

дешевший ніж 1 кг помідорів, скільки коштуе 1 кг огірків ? 1 кг помідорів?

Ответы на вопрос

Отвечает Бака Игорь.

Відповідь:

Огірки-9 грн, помідори-24 грн

Покрокове пояснення:

х-огірки

у-помідори

7*х+3*у=135

х=у-15 - підставимо цей вираз в наш перший приклад

7*(у-15)+3*у=7*у-105+3*у=135

10*у=240

у=24

х=24-15=9