Пожалуйсто помогите! Розкрийте душки і зведіть подібні доданки. 1) 8(6a - 7) - 17a 2)6b-7(14-3b)

3)(5,3+a)-(a+6,4)

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

1) 8(6a-7)-17a= 48а-56-17а=48а-17а-56= 31а-56

2)6b-7(14-3b)= 6b-98+21b= 6b+21b-98=27b-98

3)(5,3+a)-(a+6,4)=5,3+а-а-6,4= 5,3-6,4+а-а=  -1,1