срочно!!!!! З двох селищ, відстань між якими 44 км одночасно назустріч один одному виїхали два

велосипеди і зустрілися за 2 год. Один велосипедист рухався зі швидкістю 12км/год. З якою швидкістю рухався інший велосопедист

Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.
Відповідь: 12

Покрокове пояснення:
и
44:2= 22
22-12=12 км/год
Отвечает Сысоева Настя.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение:

Позначимо шлях - S, Час - t

2) 10+12=22(км/год) швидкість зближення

3) S=44-22t=22(2-t) відстань між велосипедистами через t годин

4) 44:22=2(година) години велосипедисти зустрінуться