1) 0,25*7,2*4 2) 0,8*2,38-0,8*1,38 3) 07*4,46+07*5,54 Обчислити найбільш зручним способом!


Ответы на вопрос

Отвечает Сартов Аділет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

спочатку 4*0.25=1

потім 7.2*1=7.2

2)

розбиваємо на 2 частини.  0,8*2,38 та 0,8*1,38

0.8*2.38=1.904

0,8*1,38=1.104

віднімаємо 2 частини і отримуємо 0.8

3)

тей самий принцип, 2 часнити

07*4,46=3.122

07*5,54=3.878

віднімаємо і отримуємо відповідь 7