На одній поличці було в 6 разів більше книжок, ніж на другій. Коли з неї переставили 14 книжок на

другу. То книжок на першій стало в 4 рази більше, ніж на другій. Скільки було книжок на поличках?

Ответы на вопрос

Отвечает Ялынко Ксюша.

Ответ:

42на первой,7 на второй

Пошаговое объяснение:

1)6-4=2(ч)-больше

2)14:2=7(кн.)-1 часть (на второй)

3)7•6=42(кн.)-на первой