Знайди ширину прямокутника якщо його периметр дорівнює 64м а довжина 20м запиши розв'язання виразом​


Ответы на вопрос

Отвечает Макар Остап.

Ответ:

P=2(a+b)

64=2*20+2b

2b=24. b=12

Отвечает Ефремов Даня.
Ответ:
P=2(a+b)

64=2*20+2b

2b=24. b=12
Пошаговое объяснение: