При якому значенні m вектори а(5;m+1;-3) і в(-10;4;6) будуть колінеарними?


Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Соня.

Ответ:

-3

Пошаговое объяснение:

-10:5=-2; \quad 6:(-3)=-2 \Rightarrow \dfrac{4}{m+1}=-2 \Rightarrow m+1=-2 \Rightarrow m=-3;