Довжина прямокутної ділянки землі у 5 разів більша від її ширини, а площа дорівнює 980 м^2.

Обчисліть довжину і ширину.

Ответы на вопрос

Отвечает Журко Настя.

Пошаговое объяснение:

Длина = 5х м

Ширина = х м

S = 980 м²

5х * х = 980

5х² = 980

х² = 980 : 5

х² = 196

х1 = 14

х2 = -14

Стороны прямоугольника не могут иметь отрицательное значение, значит -14 не подходит . Остаётся : х = 14

Длина = (5х) = 5 * 14 = 70 м

Ширина = (х) = 14 м

S = 70 * 14 = 980 м²

Ответ : 70м; 14м.