за один крок дозволяеться замінити набір чисел (a,b,c) на набір чисел (a+b-c, a+c-b, b+c-a). чи

можна із набору чисел (2013,2014,2015) отримати в такий спосіб за декілька кроків набір (2011,2019,2022)

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаханова Толкынай.

Ответ:

не можна

Пошаговое объяснение:

початкова сума a+b+c

при заміні сума стане (a+b-c)+(a+c-b)+(b+c-a)=a+b-c+a+c-b+b+c-a

=a+b+c, а значить не зміниться

2013+2014+2015=6042, а

2011+2019+2022=6052>6042, а значить при дозволеній заміні неможливо із набору чисел (2013,2014,2015) отримати в такий спосіб за декілька кроків набір (2011,2019,2022)