Знайдіть кiлькiсть коренів рiвняння: -6 x =13​


Ответы на вопрос

Отвечает Имашева Ася.

Ответ:

-13/6

Пошаговое объяснение:

-6x=13\\x=-\frac{13}{6}

Отвечает Ашуева Софья.

\displaystyle -6x=13\\-6x:(-6)=13:(-6)\\\\x=-\frac{13}{6}=-2\frac{1}{6}