Олена поїхала велосипедом на річку, що розташована за 4 км від дому, і витратила на це 9 хвилин.

Додому вона поверталася коротшою дорогою (3 км) та витратила лише 6 хвилин. Яка була середня швидкість Олени (у км/год) під час її поїздки на річку й назад?

Ответы на вопрос

Отвечает Nartaev Talgat.

Ответ:

9÷4=1,25км/год - до річки

6÷3=2 км/год - до дому

1,25+2=3,25 км

3,25÷2=1,625 км/год - середня швидкість

Пошаговое объяснение:

........................