одна сторона трикутника на 9 дм менша від другої і в 2 рази менша від третьої.Знайдіть сторони

трикутника якщо його перемтр дорівнює 105 дм ​

Ответы на вопрос

Отвечает Русских Настя.

Ответ:

24 дм

33 дм

48 дм

Пошаговое объяснение:

х найменша сторона

2х третя сторона

х+9 друга сторона

Р трикутника =перша строна + друга сторона + третя сторона

105= х + 2х + (х+9)

105 = 3х + х + 9

96 = 4х

х = 24

друга сторона = 24+9= 33

третя сторона = 24*2 =48