Скільки щебеню потрібно для покриття садової доріжки завширшки 8 дм і завдовжки 15 м, якщо на 1 дм²

потрібно 300 г щебеню?

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Дима.

Ответ:

360 кг щебеню потрібно для покриття садової доріжки.

Розв'язання:

1) 150*8=1200 (дм^2) - площа доріжки.

2) 1200*300=360000 (г)  = 360 (кг)

надеюсь что біла полезной, удачи. ^^