Одна сторона прямокутника в 3 раза більша за другу. Знайти площу. прямокутника, якщо його

периметр дорівнює 112 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Ответ:

588 cm^2

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 сторона - х, 2 - 3х.

P = 2(a+b)

112 = 2(х+3х)

112 = 8х

х = 112/8

х = 14 (cm) - 1 сторона

3 * 14 = 42 (cm) - 2 сторона

S = ab = 14 * 42 = 588 (cm^2)