Побудуйте графік функції у=3х-4, користуючись ним, знайдіть: 1)значення у, якщо х=3 2)значення х,

при якому у=-1

Ответы на вопрос

Отвечает Дударчук Діана.

Ответ:

3х-4=-1

3х=-1+4

3х=3

х=3/3=1

Надеюсь помогла