2. (36) Обчисліть: а) 28,8 : 1,8; б) 8,1 : 100; в) 4 : 0,001; r) 2,7 · 5,3; e) 6,58 100; е) 6,58

-0,1. . Допоможіть!!! Срочнооооо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курчавов Саша.

Відповідь:

1) 28÷1,8=16

2) 8,1÷100=0,081

3) 4÷0,001=4000

4) 2,7×5,3=14,31

5) якщо поділити:

6,58÷100=0,0658

якщо помножити:

6,58×100=658

6) 6,58-0,1=6,48

Покрокове пояснення:

(у 5 питанні не знаю було чи поділити чи помножити, тому записала і те і те)(✿◠‿◠)