Периметр прямокутника 6700 мм, а ширина 350 мм. Знайди площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Маша.

Ответ:

Площа прямокутника - 1050000 мм

Пошаговое объяснение:

1) 350 + 350 = 700 (мм) - сума довжин ширини прямокутника.

2) 6700 - 700 = 6000 (мм) - сума довжин довжини прямокутника.

3) 6000 / 2 = 3000 (мм) - довжина прямокутника.

4) 350 * 3000 = 1050000 (мм)

Ответ: 1050000 мм площа прямокутника.

Отвечает Максимов Артём.

Ответ :

Пошаговое объяснение:

6700 мм + 6700 мм = 13400 мм

350 мм + 350 мм = 700 мм

13400 мм + 700 мм = 14100 мм

Відповідь : периметр 14100 мм