Під час перельотів птахи долають великі відстані. Наприклад, ластівка може перелетіти на відстань

4280км,поморник-на відстань, що на 3/4 більша від тієї, що долає ластівка. Крячок може подолати відстань удвічі більшу, ніж поморник. Які відстані долають під час перельотів поморник і крячок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Тимур.

Ответ:

Відповідь крячок 14980км, поморник 7490км.

Пошаговое объяснение:

4280/4= 1070км(1/4)

1070*3=3210км(3/4)

4280+3210=7490км(поморник)

7490*2=14980км долає крячок