Знайдіть діаметр і довжину кола,площа якого дорівнює 64п см^2 50 балов быстрее


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Відповідь:

L= 28,26 см

d= 9 см

Покрокове пояснення:

S=\pir^{2}

\pi=3,14

r=\sqrt{\frac{S}{\pi } }=\sqrt{\frac{64 }{3,14} }=4,5 (см)

d=2r=4,5*2=9 (см)

L=\pi*d=3,14*9=28,26 (см)