Два моторних човна вийшли назустріч один одному з двох портів, відстань між якими 501,9км. Через

скільки годин вони зустрінуться, якщо перший за кожні 2 год проходить 44,6 км, а другий за кожні 2,5 год проходить 63,75 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Bairak Diana.

Ответ:

через 10,5 год

Пошаговое объяснение:

44,6 : 2 = 22,3 (км/год) швидкість першого човна

63,75 : 2,5 = 25,5 (км/год) швидкість другого човна

22,3 + 25,5 = 47,8 (км/год) швидкість зближення човнів

через 501,9 : 47,8 = 10,5 (год) відбудеться зустріч