cторони трикутника співвідносяться як 3 : 4 : 5 Різниця між найбільшою і найменшою сторонами

дорівнює 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.

Ответ:

1)5-3=2

2)2,4:2=1,2

3)3+4+5=12

4)12*1,2=14,4 см периметр треугольника

Пошаговое объяснение: