6х-13=9-5 Поетапне рішення будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Айткенова Когершин.

Відповідь:

х = 3,4

Покрокове пояснення:

6х - 13 = 9 - 5

Числа переносим у праву частину. Якщо число переноситься, то воно міняє свій знак.

6х = 9 - 5 + 13

Вирішаєм приклад, у правій частині:

6х = 17

Визначаєм х:

х = 17 : 5

х = 3,4

Перевіряєм:

6 * 3,4 = 17

Отвечает Григорьева Дарья.

Ответ:

x = 2 \frac{5}{6}

Пошаговое объяснение:

6х-13=9-5

переносимо невідоме вліво/відоме вправо, змінюючи при цьому знаки на протележні:

6х=9-5+13

зводимо спільне:

6х=17

визначаємо х:

x =  \frac{17}{6}

виводимо ціле:

x = 2 \frac{5}{6}