Знайдіть значення виразу : -4(5x+4y)-(3y+9x) якщо х=-4; y=5


Ответы на вопрос

Отвечает Стёпина Лиля.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

-4(5x+4y)-(3y+9x)=-4(5*(-4)+4*5)-(3*5+9*(-4))=4+21=25