Першого дня любчик прочитав четверту частину книжки. він прочитав решту книжки за 2дні, порівну

щодня. скільки сторінок на день читає любчик,наступні два дні якщо в книжці всього 320сторінок СРОЧНООООО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиорба Серега.

Ответ:

1)320:4=80(ст.)-це 4 частина прочитаної книги

2)320-80=240(ст.)-решта

3)240-80=160(ст.)-читає любчик кожен день)