Андрійко прочитав 5/6 книжка в якій 150 сторінок скільки сторінок прочитав Андрійко​


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Денис.

Пошаговое объяснение:

150 * 5/6 = 25 * 5/1 = 125/1 = 125 (страниц) - прочитал Андрей