15. Одна зі сторін рівнобедреного трикутника на 10 см довша за кожну з двох інших його сторін.

Знайдіть сто- рони трикутника, якщо його периметр дорівнює 64 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинтемиров Мадияр.

Ответ:

нехай дві інші сторони х тоді х+х+(х+10)=64

3х+10=64

3х=64-10

3х=54

х=18                          18+10=38

18+18+38=64

Відповідь: основа 38, бічні=18