відповідні сторони двох подібних многокутників відносяться як 7: 4. знайдіть відношення площ цих

многокутників.

Ответы на вопрос

Отвечает Аятбек Аружан.

Ответ: 49:16

Пошаговое объяснение: (^ -знак степени)

S1/S2=k^2,  k=7/4, значит,  S1/S2=(7/4)^2 =49/16